
Gratis verzending vanaf € 200,00 in NL. Daaronder gelden de volgende verzendkosten:
| Land | Verzendkosten |
|---|---|
| Nederland | € 7,50 |
| België | € 29,50 |
| Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Productlijn | Kruiwagens |
| Materiaal | Metaal |
| UV bestendig | |
| Gebruiksinformatie | |
|---|---|
| Aanbevolen leeftijd | 3-8 jaar |
| Maximaal belastbaar tot | 50 kg |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 48 cm |
| Totale hoogte | 41 cm |
| Gewicht | 2 kg |
Metalen kruiwagen van het merk Rolly Toys in de kleur rood.