
Gratis verzending vanaf € 200,00 in NL. Daaronder gelden de volgende verzendkosten:
| Land | Verzendkosten |
|---|---|
| Nederland | € 7,50 |
| België | € 29,50 |
| Eigenschappen | |
|---|---|
| Vorm | Vierkant |
| Bevestigingsset | Optioneel |
| Kleur | Naturel/Sand |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 360 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Benodigde vrije ruimte | 440 x 440 cm |
CamoBob vierhoekig schaduwnet.
Standaard voorzien van vier roestvrijstalen ophangringen in de hoeken.
Laat zonlicht gedeeltelijk door, maar houdt nagenoeg alle schadelijke UV stralingen tegen. Zorgt voor verkoeling en een optimaal comfort in uw tuin of terras.
Het CamoBob schaduwnet is gemaakt van extra sterk professioneel 320 grams doek voor jarenlang gebruik.
De sterke punten:
Kortom een echte aanrader van CamoBob voor iedereen die veilig op een moderne manier van de zon wil genieten.