
Gratis verzending vanaf € 200,00 in NL. Daaronder gelden de volgende verzendkosten:
| Land | Verzendkosten |
|---|---|
| Nederland | € 7,50 |
| België | € 29,50 |
| Eigenschappen | |
|---|---|
| Materiaal accessoire | Metaal/kunststof |
| In hoogte verstelbare duikelstang | |
| UV bestendig | |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 14,5 cm |
| Breedte | 14,5 cm |
| Dikte | 1 cm |
| Gewicht | 1 kg |
Metalen ringenset diameter 14,5cm om urenlang te turnen aan een schommel. De touwen zijn verstelbaar en afgestemd op een draagbalk hoogte van 250 centimeter boven de ondergrond.