
De verzendkosten voor dit product zijn:
| Land | Verzendkosten |
|---|---|
| Nederland | € 29,50 |
| BelgiĆ« | € 49,95 |
| Eigenschappen | |
|---|---|
| Type gebruik | Openbaar |
| Valhoogte | 100 cm |
| Benodigde vrije ruimte | 700 x 3025 cm |
| Minimale leeftijd | vanaf 4 jaar |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 420 cm |
| Breedte | 340 cm |
| Kabel | |
|---|---|
| Materiaal kabel | RVS |
| Lengte kabel | 2500 cm |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | Thermisch verzinkt staal |
| Startplateau | |
|---|---|
| Startplateau inbegrepen | |
| Hoogte startplateau | 55 cm |
| Materiaal startplateau | Harthout |
| Verankering | Beton |
Een professionele kabelbaan uitgevoerd met duurzame materialen. De palen zijn 80/80/4 verzinkt staal en de vlonder is van hardhout 28 mm. De lengte van de kabel is 25 meter en de rubberzitting hangt aan een kogellager gelagerd rvs loophuis. De kabel is uitgevoerd met spaninrichting en aan allebei de einden een rvs remveer met rubberen stootdop.