
De verzendkosten voor dit product zijn:
| Land | Verzendkosten |
|---|---|
| Nederland | € 29,50 |
| België | € 49,95 |
| Eigenschappen | |
|---|---|
| Type gebruik | Openbaar |
| Valhoogte | 226,8 cm |
| Benodigde vrije ruimte | 551 x 788,2 cm |
| Maximaal belastbaar tot | 100 kg |
| Verankering | Beton |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 260 cm |
| Breedte | 377 cm |
| Lengte | 145 cm |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | Robinia |
Robinia hangrek.