
De verzendkosten voor dit product zijn:
| Land | Verzendkosten |
|---|---|
| Nederland | € 29,50 |
| België | € 49,95 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type gebruik | Openbaar |
| Valhoogte | 59 cm |
| Benodigde vrije ruimte | 512 x 324 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 190 cm |
| Breedte | 222 cm |
| Lengte | 58 cm |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | Robinia |
Robinia kassa toonbank winkeltje.
Prijs is excl. levering, montage en benodigd betonmortel