
De verzendkosten voor dit product zijn:
| Land | Verzendkosten |
|---|---|
| Nederland | € 29,50 |
| België | € 49,95 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type gebruik | Openbaar |
| Valhoogte | 55 cm |
| Benodigde vrije ruimte | 520 x 390 cm |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 117 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | Robinia |
Robinia speelkeukentjes,
- Deze worden compleet gemonteerd geleverd
- Gecertificeerd voor openbaar gebruik
- Afmetingen: 220 x 90 x 55 cm
- Extra optie met emmer en ketting
Prijs is exclusief transportkosten, plaatsing, benodigde beton, werkzaamheden aan de ondergrond van de speelplaats.