
De verzendkosten voor dit product zijn:
| Land | Verzendkosten |
|---|---|
| Nederland | € 29,50 |
| België | € 49,95 |
| Eigenschappen | |
|---|---|
| Type gebruik | Openbaar |
| Valhoogte | 125 cm |
| Benodigde vrije ruimte | 730 x 433 cm |
| Verankering | Beton |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte (speeltoestel) | 431 cm |
| Diepte (speeltoestel) | 201 cm |
| Platformhoogte | 125 cm |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal glijbaan | Roestvrij staal (RVS) |
| Materiaal speeltoestel | Robinia |
| Onderdelen | |
|---|---|
| Glijbaan | |
| Luxe trap | |
| Vloer | |
Speeltoren van Robiniahout.
– Gecertificeerd voor openbaar gebruik, en wordt geleverd incl. logboek
– Afmeting toren ca 130x130cm (excl. trap en glijbaan)
– RVS glijbaan
– Trap met vlakke treden goed begaanbaar voor de kleinsten
– Valhoogte 100cm
– Toren is compleet gemonteerd m.u.v. glijbaan.
Prijs is excl. levering, montage en benodigd beton