
De verzendkosten voor dit product zijn:
| Land | Verzendkosten |
|---|---|
| Nederland | € 29,50 |
| België | € 49,95 |
| Eigenschappen | |
|---|---|
| Type gebruik | Openbaar |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte (speeltoestel) | 432 cm |
| Diepte (speeltoestel) | 542 cm |
| Platformhoogte | 148 cm |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal speeltoestel | Robinia |
| Onderdelen | |
|---|---|
| Luxe trap | |
| Trap met sporten | |
| Vloer | |
| Glijbuis | Optioneel |
| Picknicksetje | |
| Dak | |
| Klimmuurtje | |
Leuke en veelzijdige zeskantige speeltoren van Robinia. In totaal kunnen er 6 verschillende opties gekozen worden aan de speeltoren, aan elke zijde één. Onderin in vindt u een leuk picknicksetje.
Opties op zeskantige speeltoren:
Hier ziet u de toren compleet met alle opties en zonder dak.
Complete en veelzijdige speeltoren!
Prijs is exclusief : plaatsing, benodigde beton, transportkosten, werkzaamheden aan de ondergrond van de speelplaats