
De verzendkosten voor dit product zijn:
| Land | Verzendkosten |
|---|---|
| Nederland | € 29,50 |
| België | € 49,95 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type sport | Voetbal/Volleybal |
| Type gebruik | Openbaar |
| Gewicht | 1385 kg |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 76 cm |
| Breedte | 156 cm |
| Lengte | 278 cm |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal net | Beton |
| Materiaal | Beton |
Voetvolleybal tafel Blauw
Een prachtige strak gelakte voetvolleybal tafel als middelpunt van het schoolplein, park, camping of een verenigingsterrein. Dat vraagt om bewegende mensen. Zowel jong als oud. Omdat deze voetvolley tafel gebogen is uitgevoerd, zijn legio spelvarianten mogelijk.
Hoe wordt voetvolleybal of Teqball gespeeld? Voetvolleybal / Teqball is een leuke en goede manier om onder andere voetbalskills te verbeteren. Het is een balsport, het spel lijkt op tafeltennis, maar wordt gespeeld op een gebogen tafel met een bal die lijkt op een voetbal, en de spelers kunnen de bal raken met elk deel van het lichaam behalve de handen. Werken aan de techniek, coördinatie, conditie, balgevoel en concentratie. Word beter in voetballen of andere sporten. Kies de spelvariant die bij u past en speel samen een uitdagend en actief spel.
Wat maakt de speltafels van HeBlad zo sterk?
Onze voetvolleybaltafels zijn, net als onze tafeltennistafels en andere spel- en speeltafels, gemaakt van beton en uit één stuk gegoten. De tafels zijn zeer geschikt voor buiten, speciaal gemaakt om alle weersomstandigheden te doorstaan. De blauwe lak maakt de tafel een lust voor het oog en makkelijk in onderhoud. Het tafelblad is licht gebogen en heeft de afmetingen 274 x 152 cm. Een uitnodigende, degelijke blikvanger op uw terrein met garantie op jarenlang spelplezier.
Wij adviseren de voetvolleybaltafel te plaatsen op een obstakelvrije ruimte van 10 x 8 meter. Behendige voetballers hebben ook voldoende aan een kleinere vrije ruimte.