
Gratis verzending vanaf € 200,00 in NL. Daaronder gelden de volgende verzendkosten:
| Land | Verzendkosten |
|---|---|
| Nederland | € 7,50 |
| België | € 29,50 |
| Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Productlijn | Rolly Toys Aanhangers |
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 65 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Totale hoogte | 24 cm |
| Gewicht | 11 kg |
De blauwe Kipper II van Rolly Toys is een handige aanhanger voor achter jou Rolly Toys traptrekker. Met deze aanhanger wordt spelen met jou traptrekker nog leuker. Zo is het mogelijk om op een speelse manier te helpen met klusjes rond het huis. In de Kipper kunnen verschillende materialen vervoerd worden zoals blaadjes, onkruid of grond. Wanneer de aanhanger geladen is kan hij gemakkelijk uitgeladen worden door de laadbak te laat kiepen. Dit kiepen doe je door de handige greep aan de laadbak op te tillen.
De Kipper II is gemaakt van duurzaam kunststof waardoor hij van zeer hoge kwaliteit is.